Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-2000 ST/q-1 Baseplate 50/60Hz 13W |
| WISKA-Order no. | 22000286 |
| Packing unit | 1 |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 13 W |
| Lampholder | G24 q-1 |
| Number of lampholder | 1 ST |
| Weight | 0,2 kg |
| Tariff number | 94059200 |
| Remarks: Baseplate with prewired lampholder G 24 q-1 and electronic ballast 220-230V, 50-60Hz suitable for multipurpose fixture WISKA 2000/G24q-1/13W |
|