Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1845 Four-way switch interior |
| WISKA-Order no. | 22000358 |
| Current | 10 A |
| Voltage | 250 V |
| Type of switch | Four-way, 1-pole |
| Norm | DIN 89322-7/1 |
| Weight | 0,11 kg |
| Tariff number | 85369010 |
| Remarks: Suitable for: 1133, 1138 |
|