Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1975 Lampholder B22d, HNA |
| WISKA-Order no. | 22001038 |
| Packing unit | 1 |
| Lampholder | B22d |
| Material | Brass |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Weight | 0,04 kg |
| Tariff number | 85366110 |
| Remarks: Material: Brass Rated value: 250V/4A ceramic insert with two mounting feet with suitable adapter, brass and mounting kit suitable for: 1131, 1026 and 533 |
|