Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1131-2000 ST/LED 230Vac/840 |
| WISKA-Order no. | 22001154 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 230 V |
| Type of Voltage | AC |
| Wattage | 5 W |
| Lampholder | LED-M |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Colour temperature | 4000 K |
| Luminous flux | 869 lm |
| Light colour | 840 (cool white) |
| Average lamp durability | 55000 h |
| Tariff number | 85395200 |
| Remarks: Baseplate with prewired LED-Module 230V, 50/60Hz Light colour: 840 (cool white) for 2000/1131 |
|