| Type | Bulb 60W 220V B22d |
| WISKA-Order no. | 50080223 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 220 V |
| Wattage | 60 W |
| Lampholder | B22d |
| External dimensions LxWxH | 105x60mm |
| Luminous flux | 470 lm |
| Average lamp durability | 3000 h |
| Tariff number | 85392290 |
| Remarks: max. diameter: 60mm Bulb shape: A60 Bulb finished: Frosted |
|