Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Material | Silicone |
| Temp. range min | -60 °C |
| Temp. range max | 180 °C |
| Thread type | M |
| Ø Connection thread D | 25 |
| Diameter | 22 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Colour | Blue |
| WISKA-Order no. | 10101760 |
| Type | ORD-S 25 |
| Packing unit | 100 |
| EAN number | 4007685039628 |
| Tariff number | 39269097 |
| ETIM-Classification | EC001181 |