Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-SX450 Xenon lamp 1000W |
| WISKA-Order no. | 22000022 |
| Packing unit | 1 |
| Wattage | 1000 W |
| Weight | 0,2 kg |
| Luminous flux | 32000 lm |
| Average lamp durability | 2000 h |
| Tariff number | 85394100 |
| Remarks: OSRAM XBO 1000 W/HSC OFR Power: 1000W Lamp base: SK27/50/SFcX27-8 Diameter: 40.0 mm Length: 236.0 mm Luminous flux: 32000 lm Lifetime: 2000 h |
|