| Type | SP-2080 Structured globe blue |
| WISKA-Order no. | 22000202 |
| Packing unit | 1 |
| Material globe/diffuser | Polycarbonate |
| Globe colour | Blue |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Weight | 0,26 kg |
| Tariff number | 94059200 |
| Remarks: Blue globe made of polycarbonate for multipurpose fixtures WISKA 2000 |
|