Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Type | SP-1931/CR/mT/clear |
| WISKA-Order no. | 22000290 |
| Packing unit | 1 |
| Material globe/diffuser | Polycarbonate |
| Globe colour | Clear |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 45 °C |
| Equipment | with drope hole |
| External dimensions LxWxH | 118x100mm |
| Weight | 0,11 kg |
| Tariff number | 94059200 |
| Remarks: Structured globe Material: polycarbonate, clear with threaded ring M100x2 with drope hole suitable for: HNA-standard fixtures 1131/CR |
|