Products may differ in size, colour and appearance to those shown. If you require further information or customisation, please contact us directly.
| Material | Polyamide |
| Product Color | RAL 9005 |
| Temp. range min | -25 °C |
| Temp. range max | 80 °C |
| Glow wire test | 960 °C |
| Type | SP-HKT 11/5 Terminal block |
| WISKA-Order no. | 22001132 |
| Packing unit | 1 |
| EAN number | 4007686224207 |
| Tariff number | 85369010 |
| Remarks: Terminal block with clamping increase 5-pole Terminals 4mm² Suitable for: Junction box COMBI 108, COMBI 308, COMBI 407 |
|