| Type | Bulb 65W 230V P28s -PB |
| WISKA-Order no. | 50100452 |
| Packing unit | 1 |
| Voltage | 230 V |
| Type of Voltage | AC |
| Frequence | 50/60 Hz |
| Wattage | 65 W |
| Lampholder | P28s |
| Number of lampholder | 1 ST |
| Temp. range min | -30 °C |
| Temp. range max | 55 °C |
| Weight | 0,05 kg |
| Tariff number | 85392290 |
| Remarks: Power: 65W Voltage: 230V Lampholder: P28s Spare Part for PB-Light Typ 700 / 740/ 760 |
|