| Type | Cover for lantern 760 cpl. |
| WISKA-Order no. | 50107565 |
| Packing unit | 1 |
| Material | Polyamide, fibre reinforced |
| Colour | Black |
| Temp. range min | -30 °C |
| Temp. range max | 55 °C |
| Weight | 1,5 kg |
| Tariff number | 94054940 |
| Remarks: inclusive 2x hinge pin PB-no. 7618110 and 2x PB-no.: 7618200 |
|